Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 250zł.
Zamówienia na produkty z jednodniowym terminem realizacji, złożone do 12:00 wysyłamy tego samego dnia!

Zwroty i reklamacje

Zwroty

Konsumentowi, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 Prawa konsumenckiego.

Termin odstąpienia od umowy zawartej na odległość wynosi 14 dni od momentu wydania rzeczy, a do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może złożyć na formularzu dostępnym w Załączniku nr 1 do Regulaminu sklepu Spoko-Motyw.pl (kliknij aby pobrać) lub w innej formie zgodnej z Prawem konsumenckim.

Zwracany towar, nie może nosić oznak użytkowania.

Klient nie ma prawa do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, w przypadku zakupu towaru indywidualnie zamówionego, w szczególności „Produktu Personalizowanego” lub wykonywanego na zamówienie Klienta zgodnie z w art. 38 Prawa konsumenckiego.


Reklamacje

Szczegóły reklamowania wadliwych produktów opisane są w §5 Regulaminu sklepu Spoko-Motyw.pl, natomiast formularz dostępny jest w Załączniku nr 2 do tego Regulaminu (kliknij aby pobrać).


Dodatkowe informacje i kontakt

Więcej informacji dostępnych jest w Regulaminie (kliknij aby zobaczyć) oraz wspomnianych wyżej Załącznikach.

E-mail: biuro@spoko-motyw.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.