⏱️ Złóż zamówienie do 10:00, nadamy przesyłkę tego samego dnia (dotyczy produktów z 1-dniowym terminem realizacji).
📦 Zamówienia o gabarycie standardowym, o wartości powyżej 300zł, opłacone z góry wysyłamy ZA DARMO.

Balon foliowy Kwiatek Balon foliowy Kwiatek
Producent: PartyDeco
Cena:

19,90 zł

szt.
zobacz więcej
Balon foliowy Serce, biały Balon foliowy Serce, biały
Producent: PartyDeco
Cena:

5,90 zł

szt.
zobacz więcej
Balon foliowy Serce, czerwony Balon foliowy Serce, czerwony
Producent: PartyDeco
Cena:

5,90 zł

szt.
zobacz więcej
Balon foliowy Serce, srebrny Balon foliowy Serce, srebrny
Producent: PartyDeco
Cena:

5,90 zł

szt.
zobacz więcej
Balon foliowy Usta Balon foliowy Usta
Producent: Qualatex
Cena:

39,00 zł

zobacz więcej

Balony na Walentynki, sklep z dekoracjami 

Balony na Walentynki i osób obchodzących rocznicę lub inną specjalną okazję. W ostatnich latach balony stały się symbolem miłości i uczucia. Często są używane do wyrażania uczuć, na które nie można znaleźć słów. Niektórzy używają ich do świętowania urodzin lub rocznicy. Inni dają im dowód uznania dla kogoś, kto zrobił dla nich coś wyjątkowego. Balony mają wiele kształtów i rozmiarów i mogą być wypełnione helem lub powietrzem. Są dostępne w każdym możliwym kolorze i można je ozdobić w dowolny sposób.

Balony na Walentynki, ozdoby i dekoracje na przyjęcia

Walentynki to dzień miłości, w którym ludzie okazują sobie wzajemną miłość, wymieniając prezenty, kartki i kwiaty. Jednym z najpopularniejszych prezentów na Walentynki są balony. Istnieje wiele rodzajów balonów walentynkowych, które możesz kupić dla ukochanej osoby. Najpopularniejszym rodzajem balonów walentynkowych jest balon w kształcie serca. Te balony występują w różnych kolorach i rozmiarach. Zazwyczaj są wypełnione helem, więc unoszą się w powietrzu po wyjęciu z pojemnika lub przywiązaniu do sznurka i zawieszeniu pod sufitem lub w drzwiach. Innym rodzajem balonów walentynkowych jest balon w kształcie misia.

Sprawdź również naszą ofertę balonów na halloween.

Skąd wzięły się Walentynki? Ozdoby walentynkowe

Walentynki to dzień celebrowania miłości i uczucia. Jest obchodzony 14 lutego każdego roku. Tradycja walentynek rozpoczęła się w III wieku, kiedy papież Gelasius I ogłosił 14 lutego świętem ku czci jednego lub dwóch rzymskich męczenników chrześcijańskich o imieniu Valentine w 496 AD. Tradycja wysyłania kartek, kwiatów i prezentów w celu wyrażenia miłości rozpoczęła się w XIX wieku, kiedy Esther A. Howland stworzyła pierwszą amerykańską kartkę walentynkową dla swoich szkolnych przyjaciół w 1847 roku. Przypisuje się jej popularyzację kart walentynkowych w Ameryce.

Sklep internetowy spoko-motyw.pl, Szybka wysyłka

Praktyka wysyłania kwiatów, kartek i prezentów w Walentynki jest tradycją w wielu krajach od wieków. Najwcześniejsze wzmianki o „Saint Valentine” pochodzą z Rzymu z IV wieku, a później z XV-wiecznej Florencji. Tradycyjnie przedstawiano go jako kapłana, którego święto (14 lutego) zbiegło się z rzymskim świętem płodności Lupercalia. W średniowieczu w tym dniu ludzie wymieniali wiadomości i prezenty. Ta tradycja przetrwała do czasów współczesnych, a ludzie wymieniali kartki, kwiaty, czekoladki i inne prezenty ze swoimi bliskimi i przyjaciółmi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.